Xiaomi şaka gibi fiyattan televizyon satacak, hem de 3 farklı model

Xiaomi, ekonomik bütçe dostu yeni televizyon serisi Redmi A50/55/65’i tanıttı. Bu yeni modeller, 1399 yuan (yaklaşık 210 dolar) başlangıç fiyatıyla dikkat çekiyor. Seri, 4K çözünürlüklü ekranlarıyla öne çıkıyor ve 60Hz yenileme hızına sahip bu ekranlar, HDMI girişi üzerinden 120Hz’e kadar çıkabiliyor. Ekran parlaklığı 200 ile 300 nit arasında değişirken, DCI-P3 renk gamını %78 oranında kapsıyor.

Televizyonlar, dört çekirdekli bir A35 yonga seti tarafından güçlendiriliyor. Bu donanım 2GB RAM ve 32GB depolama alanı sunuyor. Xiaomi’nin kendi işletim sistemi ThePaper OS ile gelen bu cihazlar, çift 10W hoparlör üzerinden DTS ses efektlerini de destekliyor.

Xiaomi şaka gibi fiyattan televizyon satacak, hem de 3 farklı model

Çift USB 2.0 portu, çift HDMI portu ve 2.4 GHz Wi-Fi bağlantı seçenekleri mevcut. Ayrıca, televizyonlar 1446mm genişlik, 892mm yükseklik ve 313mm kalınlık ölçülerine sahip bir metal unibody tasarıma sahip. Ürünler, üç seviyeli enerji verimliliği ile derecelendirilmiş.

Bu televizyonlar, özellikle yüksek yenileme hızına sahip bir 4K TV arayan ve bütçesini düşünen oyun severler için iyi bir seçenek olarak görülüyor. Özellikle HDMI girişi sayesinde daha akıcı bir görsel deneyim sunması, bu seriyi öne çıkarıyor. Dolayısıyla, Xiaomi‘nin bu yeni televizyon serisi, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı bir televizyon arayan kullanıcılar için cazip bir alternatif oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x